O NÁS

firmaKovovýroba byla od začátku naším základním výrobním záměrem. Naše rodinná firma byla založena v roce 1996 a v oblasti kovovýroby si udělala brzy dobré jméno nejen v rámci regionu ale i daleko za jeho hranicemi.Z původní specializace na obecnou kovovýrobu a zámečnické práce se naše zaměření vykrystalizovalo na renomovaného výrobce a montážního specialistu domovních a garážových vrat, bran, kovaných mříží a plotů a nerezových zábradlí. Vedle kovovýroby, zámečnických a kovářských prací jsme schopni také schopni na vysoké kvalitativní úrovni svařovat ocel, nerez a hliník a jeho slitiny.

Obr_firma_2Strategická lokace v srdci Vysočiny mezi Velkým Meziříčím a Žďárem nad Sázavou nám zajišťuje dobrou dopravní obslužnost okolních větších měst, ale díky blízké dálnici D1 i vzdálenější místa

V roce 2012 došlo k vytvoření společnosti MetalPro Vysočina s.r.o. a vybudování nového výrobního provozu v Netíně. Díky tomu se naše výrobní možnosti znásobily a zvětšil se i záběr naší činnosti. Naše práce nás těší a proto ji děláme dobře; o čemž svědčí reference našich spokojených zákazníků a fakt, že se k nám opakovaně vracejí. Bude pro nás ctí zpracovat pro Vás nabídku na jakoukoliv práci z oblasti kovovýroby, svařování ocelí a hliníku, kování plotů a mříží a výroby bran a nerezových zábradlí.

 

 

TOP